Кві

До Дня охорони праці

28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату». Напередодні на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели кураторські години зі студентами з метою формування розуміння проблеми охорони праці на підприємствах країни, впливу війни на умови праці працівників. Обговорили проблемні питання охорони праці, що пов’язані зі зміною погодних умов, що значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій. Проведення подібних заходів, формує відповідальне ставлення молоді до проблем охорони праці та спонукає генерувати ідеї, що здатні їх вирішувати.