Кві

Підвищення кваліфікації Волошиної-Сідей

З 1-12 квітня викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В.В. пройшла програму підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти ініційованою Product IT Foundation for Education, українською кофаундінговою ІТ-компанією «Genesis» за підтримки Міністерство освіти та науки України, Міністерство цифрової трансформації України і в результаті успішного проходження фінального тестування отримала акредитацію на інтеграцію онлайн-курсу «Менеджмент у продуктовому» у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Матеріали курсу включають відео, тестування, список додаткових ресурсів, інтерактивні заняття, мінілекції, завдання від практиків; блоки мікронавчання та симуляції; кейс-метод та досвід сучасних українських компаній; а також менторську підтримку від продуктових ІТ-компаній для найкращих студентів курсу.

Дякуємо за надану можливість долучитись до цікавого проєкту та отримання доступу до інструментів для підготовки студентів.