Тра

Підвищення кваліфікації доцента Данік Н.В.

Завідувач кафедри економіки, менеджменту та фінансів, доцент Данік Н.В. опанувала курс «Стрес-менеджмент для освітян» від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», який є додатковим досвідом при викладанні навчальної дисципліни “Освітній менеджмент”, про що свідчить отриманий сертифікат. Цей навчальний курс має на меті допомогти педагогам сформувати компетенції базової психосоціальної самопідтримки та підтримки колегам, учням, батькам та опанувати інструменти для створення безпечного психологічного простору в умовах освітнього закладу. Курс «Стрес-менеджмент для освітян» покликаний підвищувати здатність долати виклики й протистояти стресу, зберігаючи баланс і відновлюючи власні ресурси, як у професійній діяльності, так і в повсякденному житті. Дякуємо за корисне та продуктивне навчання!