Тра
2024

Перша організаційна зустріч з представником Національної комісії зі стандартів державної мови Данутою Мазурик

14 травня 2024 року завідувач кафедри української мови і літератури, професор Лілія Рускуліс і доцент кафедри української мови і літератури, декан педагогічного факультету Олеся Олексюк взяли участь у першій організаційній зустрічі з представником Національної комісії зі стандартів державної мови Данутою Мазурик із питань запровадження сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної та обговорення умов вступу України до ALTE. Пані Данута закцентувала на необхідності напрацювання проєкту Стандарту державної мови «Українська мова як іноземна. Рівні загального володіння А 1 ‒ С 2»; Стандарту державної мови «Українська мова як іноземна (Діти. Рівні загального володіння А2 – В2)».

До зустрічі доєдналися 67 учасників із ЗВО Україні, які будуть розподілені на три робочих групи для реалізації векторних цілей Комісії (структура сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної; зразки завдань для сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної; Стандарт державної мови. Українська мова).

Дякуємо за продуктивну співпрацю.