Тра

Вітаємо Анастасію Шушко з перемогою у Конкурсі!

Вітаємо Анастасію Шушко, студентку 426 групи спеціальності Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)), з перемогою у Конкурсі художнього перекладу з німецької мови в номінації «Художній переклад поетичного твору»(I місце)!

Цьогоріч «Конкурс художнього перекладу – 2024!» проходив у Камʼянець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Учасниками стали 47 здобувачів вищої освіти з 20 вищих навчальних закладів України! Для учасників конкурсу було запропоновано художні твори сучасних німецьких авторів, а саме: вірш «Sinnloskriege» von Gabriela Bredehorn та прозовий текст-казка «Geschenk» von Raphael Herzog. Журі конкурсу отримало більше ніж 70 перекладів, які відзначилися неординарним підходом до відтворення авторського стилю, витонченим та влучним використанням художніх засобів, цікавими перекладацькими трансформаціями. В оцінці робіт враховувалися також такі критерії як милозвучність та оригінальність перекладу.

Бажаємо Анастасії творчого натхнення та подальших звершень!