Чер

«Великий терор» в Україні – наслідки для історії

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій 1937-1938 років. На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели кураторську годину на тему: «Великий терор» в Україні – наслідки для історії. Метою заходу було вшанування пам’яті людей, що стали жертвами репресій, а також привернення уваги молоді до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.