Тра

Незабаром в Інституційному репозитарію!

До уваги викладачів, магістрантів, студентів!

Для науковців різного рівня – від студентів-авторів своїх перших курсових проєктів, магістрантів до докторів наук – науково-педагогічні працівники кафедри початкової та дошкільної освіти та співробітники Наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського підготували інформаційно-бібліографічний покажчик «Сучасна дошкільна освіта в дослідженнях науковців вищої школи: теорія і практика».

Пропонуємо Вам ознайомитись з електронною версією покажчика.

У видання увійшли праці викладачів-науковців вищої школи, які присвячені дослідженню теоретико-практичних та методичних аспектів реалізації освітньої роботи в закладах дошкільної освіти.

За наявності вказуються посилання на повнотекстові джерела.

Сподіваємось, що цей бібліографічний покажчик стане орієнтиром і помічником науковцям, дослідникам, викладачам, студентам, аспірантам, вихователям, а також всім, хто зайнятий у галузі дошкільної освіти.

Для отримання інформації звертайтесь за адресами:
nbmnu@ukr.net
naukova.cz2020@gmail.com