Лют

Незабутні канікули у Львові

20-24 січня 2016 р. студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського на чолі з викладачами Суровцевою Л. І та Дідовик О. Ю. відвідали місто Львів.

Найкращі студенти коледжу разом зі своїми наставниками кожного дня відвідували екскурсії Середньовічним, Австрійським Львовом, блукали загадковими і містичними підземеллями. До 160-ї річниці від Дня народження І. Я. Франка юні патріоти завітали до Львівського національного університету імені Івана Франка, а також відвідали його могилу на Личаківському кладовищі.

Відпочинок у Львові дав можливість ознайомитися з найстарішими храмами Західної України, відвідати один із найдавніших некрополів світу, відчути атмосферу старої Європи.

Захоплююча панорама міста, його неповторна архітектура, колорит національних традицій багатьох народів і гостинність львів’ян наділили усіх позитивними емоціями.

0jtrualXSZQ

DGefmND86sc