Сер

Вітання з Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть.

З Днем Незалежності! Безтурботного і мирного життя в улюбленій країні.

Міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Викладачам, студентам та всім робітникам яскравих моментів у житті, великих перемог, гідних досягнень, веселих пригод, щасливих зустрічей та великих подорожей!

У такий знаменний день вітаємо всіх захисників, захисниць, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, сміливі і хоробрі. Ваша стійкість і мужність на сьогодні взірець для підростаючого покоління.

Академік Національної академії педагогічних наук України, Валерій Будак.