Лют
2016

11-12 лютого 2016 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України. Слухачів МАН традиційно зустрічав механіко-математичний факультет.

11 лютого школярі написали контрольні роботи, 12 – захистили свої роботи з математики, прикладної математики та математичного моделювання.

До складу журі турніру входили А. І. Воробьова (ЧДУ імені Петра Могили), О. В. Майборода (НУК імені адмірала Макарова), О. І. Баран, В.М. Дармосюк (МНУ імені В. О. Сухомлинського).

Вітаємо переможців та призерів, всім учасникам бажаємо подальшої плідної роботи на науковій ниві!

20160211_160355

20160212_104636