Лют

Факультет дошкільної та початкової освіти святкує Міжнародний день рідної мови

18-22 лютого 2016 р. факультет дошкільної та початкової освіти святкує Міжнародний день рідної мови. Зокрема, студенти та викладачі факультету організували засідання круглого столу «Українська мова та мова національних меншин» із метою популяризації рідної мови, її збереження та розвитку.

Також на факультеті відбувся конкурс кращого читця «Чую мелодію рідного слова». Переможцями стали А. Домбровська (328 гр.), А. Желєзна (228 гр.), І. Танасієнко (458 гр.), В. Піскун (328 гр.), І. Мачульська (448 гр.), В. Гришков (338 гр.), К. Матвієнко (358 гр.).

Вітаємо переможців конкурсу та закликаємо кожного поважати та плекати рідне слово!

DSC_0342и

DSC_0310и

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти