Лют

До Дня виведення військ із Афганістану

15 лютого – знаменна дата виведення військ із Афганістану. У стінах Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся захід, приурочений цій події. Випускник нашого університету, воїн-афганець, полковник С. І. Башкіров подарував власну картину музею університету, що нагадує нам: воїни, які відстоювали честь Батьківщини, назавжди залишаться героями.

Серед почесних гостей були присутні: проректор із наукової роботи А. Л. Ситченко, полковник, голова ради ветеранів Ю. О. Грицай, полковники Ольшанський, Глущенко, Лазовський, підполковник Бондаренко та майор Тимченко, який нещодавно повернувся із зони АТО та нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеня».

Редакція університету