Бер

До уваги викладачів! Колективний договір!

Колективний договір укладено з метою регулювання соціально-трудових відносин, посилення соціального захисту працівників Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського і включає зобов’язання сторін, які його уклали, щодо створення умов для підвищення ефективності роботи вищого навчального закладу, реалізації на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Укладається колективний договір на підставі чинного законодавства, насамперед Законів України «Про соціальний діалог в Україні», «Про колективні договори і угоди», «Про вищу освіту», «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про відпустки», згідно з Кодексом Законів про працю України, Статутом Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського та іншими нормативно – правовими актами.

Колективний договір між адміністрацією і трудовим колективом Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського (PDF)