Бер
2016

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційні підходи ВНЗ у впровадженні гендерної рівності: в навчанні, дослідженнях, просвіті громади»

25-27 лютого 2016 р. учасники Всеукраїнського науково-практичного семінару «Інноваційні підходи ВНЗ у впровадженні гендерної рівності: в навчанні, дослідженнях, просвіті громади» проаналізували стан і перспективи розвитку гендерного питання на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Партнерами проведення семінару виступили фонд імені Фрідріха Еберта (Німеччина) та Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти ВНЗ. МНУ імені В. О. Сухомлинського представила к. політ. н., доцент кафедри політології І. Є. Ворчакова.

Під час семінару учасники активно обговорювали роль жінки у врегулюванні військового конфлікту. «Ще три роки тому – сказала координатор Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти вищих навчальних закладів Ю. Савельєва – ми й гадки не мали, що з’явиться новий напрям у гендерній політиці – Жінка та війна».

Звертали увагу й на інші напрями гендерного виховання, що здійснюються під впливом родини, освіти, засобів масової інформації, релігії, мистецтва, мови, правової та державної політики тощо.

Прес-центр ННІ історії, політології та права