Бер

Відкриття «Вернісажу» в університеті Сухомлинського

3 березня 2016 р. в художній галереї університету «Арт-хол» відбулося відкриття персональної виставки художниці Ганни Булгакової.

Картини виставки створювалися протягом 7 років із моменту закінчення Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Ганна постійна учасниця Всеукраїнських виставок і пленерів. Працює в різних напрямах: живопис, графіка, батик, займається декоративним народним розписом.

Роботи Ганни Володимирівни зачаровують поєднанням сучасних художніх технік: масло, акварель, акрил, гуаш, пастель.

Експозиція художниці представлена в різноманітних жанрах: портрет, пейзаж, натюрморт, тварини й абстракція.

Редакція університету