Бер

ІV Всеукраїнська студентська наукова конференція

Запрошуємо молодих істориків, зокрема студентів і аспірантів, долучитися
до участі у ІV Всеукраїнській науковій конференції
Світові тенденції та регіональні особливості науки в Ізраїлі.
(Історична юдаїка у молодіжному середовищі України)
16 травня 2016 р.

IV Всеукраїнська наукова конференція «Світові тенденції та регіональні особливості науки в Ізраїлі. (Історична юдаїка у молодіжному середовищі України)» відбудеться 16 травня 2016 р. на базі інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського за адресою м. Миколаїв, пл. Комунарів 1. Тема конференції – «Світові тенденції та регіональні особливості науки в Ізраїлі», присвячена обговоренню питань історії та специфіки розвитку науки в Державі Ізраїль. Також, буде продовжено кілька традиційних тем із актуальних проблем історичної юдаїки, котрі будуть представлені презентацією нових доповідей в галузі дослідження історії та сьогодення єврейських громад в України у супроводі наукових коментарів.

Організатори пропонують молодим історикам, студентам та аспірантам долучитися до справи відродження історичної юдаїки.
     Тематичні напрями роботи конференції:

• Ізраїльські вчені українського походження.

• Новітні технології на захисті кордонів Ізраїлю.

• Витоки та напрямки розвитку науки в Ізраїлі.

• Україно-Ізраїльські наукові зв’язки: програми співробітництва та перспективи розвитку.

• Університети – основні центри фундаментальної науки в Ізраїлі.

Інформаційний лист