Бер

До 202-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Тарас Шевченко по праву займає почесне місце.

Студенти з різних факультетів, зокрема філологічного, педагогіки та психології, іноземної філології, дошкільної та початкової освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського разом із Миколаївською міською адміністрацією 9 березня 2016 р. вшанували пам’ять видатного пророка української нації –Т. Г. Шевченка. Від дня народження поета виповнилося 202 роки.

Студенти та представники влади згадали життєві сторінки Тараса Шевченка, його незламність та патріотизм, вогненні слова, що є актуальними й сьогодні. Віддали шану Кобзарю, поклавши квіти до пам’ятника.

ппп

WP_20160309_002

kZLxgXr1g_s

PpOkmbPcyKM