Бер

Святкове шоу 8 Березня

В актовій залі університету відбулася справжня битва талантів, присвячена Міжнародному жіночому дню – 8 березня!

Ректор університету Валерій Будак привітав прекрасну половину людства зі святом, побажавши міцного здоров’я, справжнього жіночого щастя та здійснення всіх мрій.

Виступи учасників оцінювало почесне журі: ректор університету Валерій Будак, проректори із науково-педагогічної роботи Анатолій Ситченко та Микола Рехтета, голова профспілки викладачів Віктор Січко, заступник завідувача кафедри військової підготовки по роботі зі студентами, полковник Сергій Василенко, студентський ректор Вадим Гавриліце.

«Оригінальною парою» стали Яна Датій та Оксана Боделян, у номінації «Граціозність і майстерність» перемогу здобули Ольга Єпіфанцева та Алла Желан, «Найромантичніший дует» – Анастасія Донченко та Станіслав Бровко, «Симпатії залу» отримав сімейний дует Казанжи Богдани та Ірини, Ольга Кузіна та Олександр Продан вибороли номінацію «Креативний дует», Тетяна Ткачук та Ірина Корнієнко отримали перемогу в номінації «Чарівна вишуканість», «Найяскравішим дуетом» стали Валерій Черно та Олена Яшнікова, «Найартистичніша пара» – Валентина Мороз і Тарасян Арутюн, «Сімейним дуетом» стало подружжя Сурових Аркадія та Людмили, а основну номінацію «Зірковий тандем» вибороли Данило Санітар і Катерина Андрішек.

Протягом заходу демонстрували свої таланти вихованці творчого центру «Естетика» та хореографічний колектив «Freedom».

Редакція університету