Бер

До уваги студентів!!! Долучися до створення банку резюме молодих фахівців!!

З метою формування активної поведінки молоді на ринку праці та створення умов для взаємовигідного спілкування роботодавців з претендентами на вакантні місця, розширення перспективного спектру можливостей для працевлаштування майбутніх фахівців, Миколаївський обласний центр зайнятості запроваджує новий проект для молоді «PROFI – СТАРТ» – створення банку резюме молодих фахівців. До даного проекту залучаються студенти випускних курсів вищих навчальних закладів міста Миколаєва.

Бажаючі зможуть надавати своє резюме для розміщення на сайтах Миколаївського обласного центру зайнятості та Регіональної торгово- промислової палати Миколаївської області. Інформація про банк резюме майбутніх професіоналів буде розповсюджуватися в засобах масової інформації та серед роботодавців.

За детальною інформацією звертайтеся у відділ практики та працевлаштування (гол. корпус, І поверх, ауд. 01.122).

img6