Бер
2016

Зустріч робочої групи проекту Темпус МНУ імені В.О.Сухомлинського з викладачами Астонського університету (Великобританія) доктором філософії Муною Моріс Адамс та асистентом професора Джаклін Хардінг

Зустріч ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, члена-кореспондента НАПН України, проф. В.Д.Будака, координатора проекту Темпус у Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського в. о. проф. Т.П.Мироненко, робочої групи проекту Темпус (доц. Л.С.Добровольська, доц. В.В.Баркасі), декана факультету іноземної філології доц. Т.А.Мороз із викладачами Астонського університету (Великобританія): доктором філософії Муною Моріс Адамс і асистентом професора Джаклін Хардінг (29.02.2016 р).

2.1 2

Семінар зі студентами IV та VI курсів із питань лінгвокраїнознавства. Доктор філософії Муна Моріс Адамс, асистент професора Джаклін Хардінг (29.02.2016 р.).

3.1 3

Проведення спільного заняття з English Language Improvement (комунікативні стратегії) доктора філософії Муни Моріс Адамс та в. о. професора кафедри англійської філології Т. П. Мироненко (01.03.2016 р.).

4.1 4

Проведення спільного заняття з Language Teaching Methodology (викладання фахових дисциплін у ВНЗ) доктора філософії Муни Моріс Адамс і доц. кафедри англійської філології Л. С. Добровольської (01.03. 2016р. та 03.03.2016р.).

55.1Проведення спільного заняття з Age Appropriate Pedagogy (методика навчання іноземних мов на різних етапах): асистент професора Джаклін Хардінг і доц. кафедри англійської філології В. В. Баркасі (02.03.2016р. та 03.03.2016р.).

6.16

Методичний семінар із проблем комунікативно-ситуативного методу викладання англійської мови в процесі підготовки майбутніх вчителів для викладачів кафедри англійської філології та іноземних мов: доктор філософії Муна Моріс Адамс (02.03. 2016 р.).

7 7.1

Семінар зі студентами IІ та ІІІ курсів із питань лінгвокраїнознавства: асистент професора Джаклін Хардінг (Астонський університет, Великобританія) (03.03.2016 р.)