Бер

Увага! Літературний конкурс!

Шановні студенти! Запрошуємо взяти участь у конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа… », присвяченому ювілеям письменників-краян (Дніпрова Чайка, С. Черкасенко, О. Бердник, Е. Январьов, М. Вінграновський, Е. Январьов, В. Бойченко, К. Голубкова).

Кращі роботи відзначатимуться дипломами, презентуватимуться на сайтах інформаційних партнерів та будуть опубліковані у збірнику студентських наукових праць «Філологія та філологічна освіта ХХІ століття : пошуки молодих»; художні та публіцистичні твори видаватимуться окремою збіркою; фотоколажі та вироби декоративно-прикладного мистецтва презентуватимуться на виставці.

За додатковою інформацією звертатись до модератора заходу – доцента кафедри української мови і літератури І. Г. Родіонової.