Бер

Літературно-музична композиція «Шлях кобзарів – це шлях народу»

Традиційно на початку березня українці вшановують пам’ять пророка, поета, художника, Великого Кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Феномен кобзарства тісно пов’язаний із творчістю Шевченка. Красою чарівних звуків прадавньої кобзи милувалися студенти механіко-математичного факультету, факультету економіки, філологічного факультету, факультету педагогіки та психології, які відвідали літературно-музичну композицію «Шлях кобзарів – це шлях народу», що проходила у читальному залі бібліотеки.

Захід підготували студенти механіко-математичного факультету та співробітники бібліотеки. Чудовим супроводом свята стали музичні композиції у виконанні дуету «Колорит» та Яни Доніки.

Прес-центр механіко-математичного факультету