Бер

Науково-практичний семінар «Митні процедури оформлення експортних операцій»

23 березня 2016 р. на економічному факультеті відбувся науково-практичний семінар «Митні процедури оформлення експортних операцій» за участю представників Миколаївської митниці ДФС. Організатор – кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Мета – налагодження співпраці між фахівцями Миколаївської митниці ДФС зі студентами та поширення практичного досвіду щодо особливостей митного оформлення товарів у режимі «Експорт», подання документів та оформлення вантажів.

Серед запрошених гостей-спікерів Миколаївської митниці ДФС були: в. о. начальника Миколаївської митниці ДФС Р.В.Кріль, начальник відділу організації митного контролю Миколаївської митниці ДФС Д.В.Євстаф’єв начальник управління адміністрування митних платежів Миколаївської митниці ДФС Ю.В.Єрмаков. Присутні обговорили актуальні питання, що стосуються митних процедур.

ADuhdu3ptH8

FScYMp_zzTU