Бер
2016

Угода про співпрацю Миколаївського національного університету з Миколаївською обласною державною адміністрацією

23 березня 2016 р. ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Валерій Будак і голова облдержадміністрації Вадим Меріков підписали угоду про взаємодію, співробітництво в галузі вищої освіти, науки, техніки та культури.

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська зауважила, що сьогодні співпраця закріплена юридично, а фактично існує вже не один рік.

Голова обладміністрації Вадим Меріков наголосив, що Стратегія розвитку 2020 Миколаївської області функціонує та передбачає реалізацію спільних освітніх програм, співробітництво між факультетами та структурними підрозділами ОДА, участь у спільних лекціях, дослідженнях та багато іншого.

Ректор університету Валерій Дмитрович подякував за плідну співпрацю та допомогу, акцентувавши увагу на випускниках університету, котрих за більш, як столітню історію університету близько 60 тисяч, які зажди були і є готовими працювати для розвитку Миколаївщини.

Редакція університету