Бер
2016

Всеукраїнська науково-практична конференція «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми»

25 березня 2016 р. на філологічному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми».

Організатором наукового зібрання виступила кафедра філології (прикладна лінгвістика) філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського разом із Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова, Херсонським державним університетом та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

До участі в конференції долучилися 15 вищих навчальних закладів України, широко презентувавши досягнення різних лінгвістичних шкіл, що функціонують в українському освітньому просторі (м. Київ, м. Тернопіль, м. Кам’янець-Подільський, м. Ізмаїл, м. Кіровоград, м. Суми, м. Луганськ).

Під час конференції окреслено актуальні питання сучасної прикладної лінгвістики, зокрема визначено коло проблем дискурсології та когнітивної лінгвістики, проаналізовано сучасні комунікативні технології та мову ЗМІ, а також технології розвитку особистості учня в системі мовно-літературної освіти.

DSCN71в62

Прес-центр філологічного факультету