Бер

Перші кроки на шляху професійного становлення

22-23 березня 2016 р. студенти IV курсу спеціальностей «Математика*» та «Фізика*» провели звітні конференції педагогічної практики з метою обміну досвідом.

Роботу студентів оцінили педагогічні колективи шкіл, зокрема подяку студентам А.Проніній, А.Гавриляку, В.Шуляку та О.Василишину висловила директор ЗОШ №34 Л.Л.Дундалевич за добрі знання теоретичного матеріалу та творчий підхід у проведенні уроків, а також дирекція Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки висловила подяку К.Волошиній, М.Жигні, В.Рябченку та М.Спотару за активну участь у житті колегіуму та допомогу в організації роботи Малої академії наук.

20160312_094906

Page1 подяка