Бер
2016

ІIІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує Вас узяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки», що відбудеться 21 квітня 2016 р.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Теоретичні аспекти механізмів державного регулювання фінансової інфраструктури.
2. Фінансово-економічне забезпечення підприємницької діяльності.
3. Банки як провідні суб’єкти фінансової інфраструктури.
4. Особливості функціонування діяльності фінансових посередників.
5. Перспективи розвитку страхового ринку в Україні.

До участі в конференції запрошуються студенти та молоді вчені, які у своїх дослідженнях розглядають питання функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки, та інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Інформаційний лист