Бер
2016

25 березня 2016 р. на факультеті педагогіки та психології за ініціативи кафедри спеціальної освіти відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Педагогічна деонтологія як проблема сучасної спеціальної педагогіки».

У заході взяли участь викладачі та студенти спеціальності «Спеціальна освіта», доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і корекційної педагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Н. Г. Пахомова, старший викладач кафедри соціальної і корекційної педагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка О. І. Олефір, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Мелітопольського ДПУ імені Б. Хмельницького Л. С. Журавльова, генеральний директор Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів: доктор філософії в галузі державного управління О. Г. Шепель, завідувач методичним відділом В. Б. Бажмин, какдидат педагогічних наук, завідувач кабінету ортопедагогіки В. І. Ляшенко, завідувач кабінету спеціальної психології К. О. Перумова, завідувач кабінету корекційної педагогіки О. В. Дмитрієва, завідувач кабінету соціальної реабілітації Т. Г. Роменська.

Із вітальним словом до присутніх звернулися декан факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, кандидат педагогічних наук О. А. Кузнецова та заступник декана С. В. Кузнецова.

Учасники семінару в дружній атмосфері активно обговорювали актуальні питання деонтологічної науки у руслі спеціальної педагогіки.

20160325_101146

20160325_104932

20160325_105050

20160325_110726