Бер
2016

Черговий крок інтеграції до європейського освітнього простору науково-педагогічних працівників Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

28 березня 2016 р. науково-педагогічні працівники МНУ імені В. О. Сухомлинського взяли участь у науково-практичному семінарі «Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки» за підтримки Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) (Бидгош, Польща), Вищої Школи Інформатики та Мистецтв (Лодзь, Польща) та компанії Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща).

Викладачі разом із Миколою Смолінським – президентом CEASC, консультантом із написання проектів до Європейських структурних фондів – обговорили програму Horizon 2020, власне, структуру програми, умови участі, конкурсну документацію, Participant Portal тощо; Erasmus + – програму співпраці та мобільності у сфері освіти, академічну мобільність науковців: компонент Кюрі-Склодовської в рамках Горизонт 2020, Еразмус +, Polonez (друга хвиля); роль післядипломної освіти в сучасному європейському освітньому просторі.

Редакція університету