Бер

Наукові перемоги економічного факультету

22 березня 2016 р. у Київському національному економічному університеті імені В. Гетьмана відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Світове господарство та міжнародні економічні відносини». Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського гідно представила магістрант економічного факультету Ольга Мердич. Наукова робота Ольги відзначена дипломом ІІІ ступеня.

25 березня 2016 р. у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Суднобудування та водний транспорт». Наш університет презентував студент ІІІ курсу економічного факультету Сергій Шевченко. Його наукова робота нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Також дипломом відзначена наукова робота студентки економічного факультету Андрєєвої Аліни на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», що проходив 28 березня 2016 р. у Дніпропетровському національному університеті імені О. Гончара.

Вітаємо наших переможців і бажаємо плідної праці на науковій ниві!

IMG_20160330_144115

IMG_20160330_144245