Кві

Увага! Літературний конкурс!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА УЧНІ!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа… », присвяченому ювілеям письменників-краян* (дивись додаток).

Мета конкурсу:

• залучити до самостійної пізнавальної та науково-дослідницької діяльності студентсько-учнівську молодь щодо вивчення художньої спадщини миколаївських письменників;
  • активізувати творчий потенціал молоді в умовах сучасної освіти;
  • надати можливість продемонструвати набуті знання і вміння в осмисленні української історії, культури, літератури;
  • підвищити роль літературної творчості у вихованні духовності та національної самосвідомості.

Умови проведення конкурсу:

1. Учасником конкурсу може стати кожен, хто виконає конкурсне завдання – підготує роботу за однією з номінацій:
наукове дослідження (розробка малодосліджених питань творчої спадщини одного з письменників-ювілярів, його життєвого шляху, використання його традицій в літературі та мистецтві);

• фотоколаж (виконаний зі світлин відомих людей Миколаївщини, пов’язаних із вивченням та інтерпретацією їх творчості);
    художній твір (есе, вірш, роздуми про життя і творчість одного з письменників, значні та цікаві події, пов’язані з ушануванням його постаті на Миколаївщині );
  • публіцистика (журнальна або газетна стаття про значні та цікаві події, пов’язані з ім’ям письменника-ювіляра чи вшануванням його пам’яті на Миколаївщині );
  • вироби народно-прикладного мистецтва (вироби з кераміки, дерева, лози тощо, вишиванка, розпис та інше, пов’язані з творчістю митця);
  • комп’ютерна презентація (розробка комп’ютерної пізнавальної презентації історичного, географічного, біологічного, ботанічного або іншого напрямку, пов’язаної з життям і творчістю письменника);

Роботи на конкурс прийматимуться з 15 березня по 15 квітня 2016 року. Підведення підсумків конкурсу відбудеться 18 – 19 квітня 2016 року.

2. Вимоги до оформлення робіт, що подаються на конкурс:

2.1. Наукове дослідження має бути виконане на папері А4 у комп’ютерному варіанті, обсяг 6-10 сторінок при параметрах сторінки 20 мм – 20 мм – 20 мм – 20 мм, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5.

2.2. Фотоколаж може бути виконаний у довільних розмірах за задумом автора. Назва роботи має бути виконана на окремому аркуші. Якщо виконується у комп’ютерному варіанті, то з мінімальними системними вимогами: МS Word for Windows 98/2000/ХР-300 Мгц; інтегроване відео; 128 М6 РАМ.

2.3. Художній твір має бути виконаний на папері А4 у комп’ютерному варіанті при параметрах сторінки 20 мм – 20 мм – 20 мм – 20 мм, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5. Обсяг художнього твору не обмежується.

2.4. Вироби декоративно-прикладного мистецтва повинні подаватися окремо від назви роботи та вказівки авторства.

2.5. Комп’ютерна презентація має бути виконана з дотриманням мінімальних системних вимог: МS Word for Windows 98/2000/ХР-300 Мгц; інтегроване відео; 128 М6 РАМ, мишка.

Інформаційний лист