Кві
2016

Студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – незаперечні чемпіони!

29 березня 2016 р. на Спартакіаді серед вищих навчальних закладів міста Миколаєва наша збірна в складі: Ю. Волинчик (ІІІ курс, факультет педагогіки та психології), С. Коська (ІІ курс, факультет фізичної культури та спорту), К. Кельбас (ІІ курс, факультет фізичної культури та спорту), М. Діденка (І курс, факультет фізичної культури та спорту), Є. Нємченка (ІІІ курс, факультет фізичної культури та спорту), під керівництвом викладача факультету фізичної культури та спорту М. Г. Семерджяна посіли почесне І місце з максимальним результатом, вигравши всі партії.

Вітаємо наших переможців, які вкотре доводять незаперечну істину: студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – найкращі!

Прес-центр факультету фізичної культури та спорту