Кві

Студентський «жарт»

Нещодавно в соціальних мережах з’явилися фотографії невідремонтованого блоку гуртожитку №2 Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, що ніби засвідчують порушення санітарно-гігієнічних норм.

Кожного року, перед тим як заселитися в гуртожиток, студенти особисто знайомляться з умовами проживання та підписують договір, даючи згоду на підтримання порядку та чистоти в помешканні. Адміністрація університету розглядає цей випадок як студентський жарт, адже в цих блоках планується проведення капітального ремонту і жителі гуртожитку повідомленні про це та й зі скаргами або проханнями про переселення в інші кімнати ніхто не звертався.

«Відповідно до діючого законодавства підготовлено документацію на проведення відкритих торгів для продовження капітального ремонту. На сьогодні в гуртожитку вже відремонтовано 9 блоків та повністю оновлено душову кімнату, встановлено нові комунікації» – зауважила проректор із адміністративно-господарчої роботи Вікторія Даниленко.

Редакція університету