Кві

КВН – 2016! Півфінал!

5 квітня 2016 р. в актовій залі університету відбувся гумористичний батл – півфінал фестивалю КВН «Весна, любов і трішки перцю» серед команд університету.

Оцінювало учасників незалежне журі: Олеся Олексюк – голова профкому студентів, Вадим Гавриліце – студентський ректор, Юлія Почебут – голова прес-центру університету, Віктор Севлісян – учасник команди КВН «Легко и просто» та Михайло Рябоконь – автор і актор команди КВН «Студія 512».

Участь у фестивалі взяли 11 команд, кожна зіграла по 2 конкурси. Під час першого конкурсу «Знайомство» команди представили свої візитки. У другому конкурсі «Розминка» учасники проявили свою креативність, кмітливість і винахідливість під час відповідей на питання від журі.

У напруженій боротьбі перемогу та вихід у фінал вибороли 6 команд: «В джазе только девушки» факультету іноземної філології, «Вільна каса» філологічного факультету, «Бордюр» кафедри військової підготовки, «Котенки Потемкина» інституту історії, політології та права, «Мне нравится» факультету педагогіки та психології та «Шифр Шеннона» механіко-математичного факультету.

Всі команди вітаємо з дебютом, переможцям бажаємо гідно проявити себе у фіналі!

Редакція університету