Кві

Зустріч студентів із представниками Ukrainian Youth Fellowship

8 квітня 2016 р. студенти університету зустрілися з представниками громадської організації «Всеукраїнське молодіжне спілкування – Ukrainian Youth Fellowship (UYF)» – Романом і Юлією Скороход (м. Київ).

Мета UYF – формування здорового світогляду, пропаганда здорового способу життя в молодіжному середовищі, формування справжніх цінностей.

UYF організовує молодіжний табір 24-28 квітня в Києві World Camp-2016 «Життя заради інших», що проходить під девізом «Виховання лідерів майбутнього», участь у якому братимуть 1200 учасників (студенти, волонтери, лектори різних сфер: наука, освіта, культура, спорт, бізнес тощо).

Студентам пропонують долучитися до роботи молодіжного табору в ролі учасника або волонтера. Всіх активістів табору чекають інтелектуальні лекції (mind-лекції), спортивні змагання, гуртки та майстер-класи (візаж, каліграфія, самооборона, корейська мова тощо), а також фестиваль культур світу.

Редакція університету