Кві

Зустріч студентів із представниками поліції

14 квітня 2016 р. в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася зустріч студентів філологічного, економічного факультетів, факультету іноземної філології, педагогіки та психології із головою сектору ювенальної превенції, майором кримінальної поліції Є. Л. Цибко та дільничим інспектором служби у справах дітей та неповнолітніх, майором поліції Н. В. Кругліковою.

Спілкування зі студентами відбулося в рамках концепції «Протидії незаконного обігу наркотичних речовин». Вони отримали відповіді на свої запитання та переглянули соціальний ролик про небезпеку вживання та розповсюдження наркотичних речовин.

20160414_131356

20160414_131411

Прес-центр факультету педагогіки та психології