Кві
2016

15 квітня 2016 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Обліково-аналітичні основи функціонування та управління економічними системами в умовах інтеграційних процесів».

Із вітальним словом виступила завідувач кафедри обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор Т. А. Бурова, яка вручила студентам іменні грамоти факультету економіки та нагородила їх дипломами від газети «Все про бухгалтерський облік».

Під час пленарного засідання заслухано питання обліково-аналітичного забезпечення виробничої і комерційної діяльності суб’єктів господарювання в умовах глобалізації економіки; оподаткування як інструмент розвитку економіки і управління інтеграційними процесами, питання сучасних тенденцій здійснення аудиту та внутрішньогосподарського контролю в умовах трансформаційної економіки, аналітичного інструментарію дослідження розвитку підприємств в контексті системи управління інтеграційними процесами.

Прес-центр економічного факультету