Кві

«…Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі…»

З нагоди 86-ї річниці від дня народження Ліни Костенко студенти філологічного факультету з викладачем кафедри філологічної освіти О. Д. Мхитарян організували літературну вітальню «…Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі…».

Представник Наукової бібліотеки університету М. Ю. Трощенкова представила книжкову виставку Ліни Костенко. Учасники та гості літературної вітальні декламували улюблені поезії поетеси і власні вірші. Інтерв’ю з живою легендою української  літератури дало студентам значну поживу для роздумів над проблемами сучасності. Родзинкою свята стала музична композиція на слова Ліни Костенко, виконана Ольгою Стеценко, а яскраве завершення зустрічі забезпечив талановитий сольний спів Ірини Смутченко.

fQAh1OzEsMs

XViqmbbWgls