Кві
2016

Команда «Форвард» МНУ імені В. О. Сухомлинського виходить у фінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів

15 квітня 2016 р. відбувся півфінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації міста.

Між учасниками відбулася конструктивна дискусія, присвячена стану, тенденціям розвитку медичного страхування в Україні, перевагам та недолікам впровадження в Україні монетарного режиму інфляційного таргетування, проблемам реалізації валютної політики, зарубіжному досвіду функціонування податкової системи тощо.

До фіналу турніру пройшли чотири команди, які показали найвищі результати: Клайдсдельские скакуни (МНАУ) – 66,20 бала; Сart blance (МНАУ) – 64,50 бала; Форвард (МНУ імені В. О. Сухомлинського) – 64,24 бала; Ф_аспект (НУК імені адмірала Макарова) – 63,50 бала.

Фінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації відбудеться 12 травня 2016 р. у Миколаївському національному аграрному університеті.

Дякуємо всім командам за цікаву та справедливу гру! Нехай переможе сильніший!

Інформацію взято з ресурсу http://ua-news.mnau.edu.ua/2016/04/iv_29.html

Jpeg