Кві
2016

11-15 квітня 2016 р. на факультеті іноземної філології відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Новітні тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір». У конференції взяли участь 123 учасника з 8 країн: України, Узбекистану, Киргизстану, Молдови, Білорусії, Словаччини, Канади, США; закордонні та вітчизняні науковці з Київського національного лінгвістичного університету, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Миколаївського національного аграрного університету, Херсонського державного університету, Херсонської державної морської академії обговорили сучасні проблеми розвитку філологічної освіти в Україні та за кордоном.

Робота конференції здійснювалася у декілька напрямів: актуальні проблеми дослідження германських мов; літературознавчі студії; переклад як компонент полілінгвальної комунікації; актуальні проблеми крос-культурної підготовки майбутніх фахівців; методологічні аспекти викладання й вивчення іноземних мов.

За результатами конференції опубліковано збірник наукових праць.

конференция1

сборник1