Кві

Зустріч випускників із працедавцями

26 квітня 2016 р. випускники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського зустрілися з адміністрацією університету, представниками Миколаївського обласного центру зайнятості, Очаківської міської ради, поштової організації «Нова пошта» та психологом Центру психологічної служби університету. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання працевлаштування.

Начальник відділу організації профорієнтації та профнавчання Миколаївського обласного центру зайнятості Н. Г. Русанова зауважила, що сьогодні в місті Миколаєві конкурс на 1 вакантне місце 9 осіб, проте зараз відкрито 800 вакансій і до того ж стартував новий проект «ProfiStart» – банк вакансій для спрощеної комунікації між працедавцями та випускниками.

Начальник відділу кадрів університету І. В. Полоскова наголосила, що студенти нашого університету завжди користуються попитом у працедавців, тому що проходять психолого-педагогічну підготовку.

20160426_120417

20160426_121135