Кві

Чергова наукова перемога на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» зібралися у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка для захисту наукових робіт. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського гідно представила студентка V курсу факультету дошкільної та початкової освіти Семенчова Марина.

Захистивши свою наукову роботу на високому рівні, Марина посіла почесне ІІІ місце. Ми вітаємо переможця та бажаємо їй підкорити нові наукові вершини.

1Учасники----етапу-Всеукрамнського-конкурсу-студентських-наукових-роб_т-_з-галуз_-наук-лПочаткова-осв_там

---етап-Вчеукрамнського-конкурсу-наукових-роб_т-_з-галуз_-науклПочаткова-осв_там-в_дкриття

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти