Кві

Унікальні переклади шекспірівських творів

11-20 квітня 2016 р. на факультеті іноземної філології проходив конкурс поетичних перекладів сонетів В. Шекспіра українською мовою. Кожен студент міг обрати той сонет, який йому найбільше сподобався, та представити свій унікальний український варіант його перекладу.

Перше місце посіли Самборський Владислав (126 гр.) та Кірстя Юлія (216 гр.). Друге місце розділили Капацина Аліна (126 гр.) та Краснікова Катерина (216 гр.). Третє – Возняк Катерина та Мігдаль Антоніна (216 гр.).

Подяки отримали: Березняк Юлія (126 гр.), Білоус Анастасія (126 гр.), Волошина Юлія (126гр.), Вільчинська Оксана (126 гр.), Мельнік Юлія (126 гр.), Стеценко Ангеліна (126 гр.), Тарасюк Анна (226а гр.).

З усіма перекладами можна ознайомитися на тематичному стенді «One of the greatest geniuses that ever existed» у холі факультету іноземної філології.

газета1

газета2