Кві

День англійської мови на факультеті іноземної філології!

26 квітня 2016 р. на факультеті іноземної філології відбулася вистава за мотивами п’єси Джорджа Бернарда Шоу «Моя прекрасна леді». Прем’єра спектаклю організована викладачами кафедри англійської філології до Дня англійської мови на факультеті.

Із вітальним словом і найкращими побажаннями до гостей звернулися декан факультету іноземної філології Т. О. Мороз, нагородивши студентів за наукові, спортивні та творчі досягнення та завідувач кафедри англійської філології Т. П. Мироненко.

На святі були присутні вчителі та учні миколаївських шкіл та гімназій. Наші абітурієнти мали можливість ближче познайомитися зі студентським життям. Прем’єра була по-справжньому успішною, в залі не залишилося байдужих гостей, гра акторів та бездоганна мова перенесли всіх гостей в атмосферу англійського театру.

030-OJcdwhk9G0M

046-FH0Vu7htADU