Тра

Фінал університетської ліги КВК!

28 квітня 2016 р. відбулася фінальна гра КВК кубку ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського! Після минулої гри залишилося шість команд-фіналістів: філологічний факультет «Вільна каса», інститут історії, політології та права «Котенки Потемкина», факультет педагогіки та психології «Мне нравится», кафедра військової підготовки «Бордюр», факультет іноземної філології «В джазе только девушки», механіко-математичний факультет «Шифр Шеннона».

Оцінювало учасників незалежне журі: голова профкому студентів університету Олеся Олексюк, голова прес-центру Юлія Почебут, студентський ректор Вадим Гавриліце, актор студії «512» Сергій Мельников, актор та автор команди КВК «Легко и просто» Віктор Севлісян!

Команди змагалися в трьох конкурсах: «Візитка», «Розминка з залом» та «Біатлон».

Із результатом 8.1 бала почесне VI місце посіла команда КВК кафедри військової підготовки «Бордюр», V місце з результатом 8.6 бала завоювала команда КВК факультету іноземної філології «В джазе только девушки», IV місце з результатом 8.9 бала зайняла команда КВК факультету педагогіки та психології «Мне нравится». Команди нагороджені солодкими призами та грамотами за участь.

Бронзу, з результатом 9.6 бала, здобула команда КВК механіко-математичного факультету «Шифр Шеннона», срібло – з результатом 10.3 бала команда КВК філологічного факультету «Вільна каса». З результатом 10.6 бала перемогу та Кубок ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського виборола команда КВК інституту історії, політології та права «Котенки Потемкина».

Сюрпризом гри став подарунок журі команді КВК, яка посіла VI місце, кафедри військової підготовки «Бордюр» – білети в кінотеатр, а також білетами нагороджена автор питання «Що таке совість?» під час «Розминки з залом». Вітаємо всіх учасників гри та бажаємо подальшої наснаги у створенні якісного гумору!

Редакція університету