Тра

Святковий концерт для бійців АТО

5 травня 2016 р. за ініціативи волонтерів та студентів факультету економіки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського до 71-ї річниці Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками в Обласному військовому госпіталі відбувся святковий концерт для бійців АТО, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Студенти підготували власну концертну програму та запросили до участі колектив народної студії естрадного вокалу «Лю-старс», а також висловили слова вдячності українським військовим за їхню мужність у боротьбі за свободу України, побажали їм міцного здоров’я, сили та наснаги.

Прес-центр економічного факультету