Тра
2016

Виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України вперше в Миколаєві

6 травня 2016 р. в м. Миколаєві вперше відбулося виїзне засідання представників Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, громадськості на тему «Про роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Миколаївської області щодо дотримання законодавства України про освіту для забезпечення функціонування та якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти».

До делегації від Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського входили: ректор В. Д. Будак, перший проректор В. І. Криленко, проректор із навчально-виховної роботи М. А. Рехтета, а також декани факультетів, керівник інституту та студентський голова В. Гавриліце.

Відкрив засідання голова – народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки О. В. Співаковський. До складу президії увійшли народний депутат України, Голова підкомітету з питань освіти Т. Д. Кремінь, завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Б. Г. Чижевський, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації А. Б. Веліховська, народний депутат України В. І. Підберезняк.

На засіданні було розглянуто важливі питання сучасного стану освіти та науки, зокрема із доповідями виступали: В. С. Шебанін, ректор Миколаївського національного аграрного університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Миколаївської області; А. І. Олійник, директор Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, кандидат філософських наук, Заслужений працівник народної освіти України, заступник голови Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області; Л. П. Клименко, ректор Чорноморського державного університету імені Петра Могили, доктор технічних наук, професор; Л. С. Аристова, кандидат педагогічних наук, доцент Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського; О. І. Савенко, голова Ради молодих науковців Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; І. О. Ботнар, студентський президент Миколаївського національного аграрного університету.

Засідання пройшло в атмосфері підтримки та взаєморозуміння. Подібні заходи необхідні для вирішення нагальних питань сучасного стану освіти та науки, розгляду проблем та шляхів їхнього вирішення, аналізу перспектив розвитку освітньої сфери України.

94T1O2ipf6E

OML0hcAbEXE

OqbEVoKoStw

(матеріали взято з mnau.edu.ua)