Тра

«Леді професія» – 2016!

«Краса врятує світ»

Ф. Достоєвський

12 травня 2016 р. найкрасивіші дівчата Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського зібралися на справжньому святі краси «Леді професія – 2016!». Красуні змагалися в кількох конкурсах: «Дефіле у національному вбранні та вечірніх сукнях», «Хореографічна композиція», «Інтелектуальний конкурс» та інші.

До складу колегії справедливого журі ввійшли: начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, заступник завідувача кафедри військової підготовки Сергій Василенко, інспектор відділу кадрів Світлана Асташенко, власниця салону весільних суконь «Авеню» Христина Тимченко, власниця дизайнерської лінії одягу «Babs design» Світлана Бергер (babs.com.ua).

Почесним гостем на святі краси став народний ансамбль танцю «Сюрприз».

За підсумками голосування в соціальних мережах почесне звання «Міс глядацьких симпатій» виборола Юлія Пономаренко, «Міс дружелюбність» – Аліна Іванова, «Міс посмішка» – Макушева Тетяна, «Міс талант» – Стеценко Ольга, «Міс конгеніальність» – Анастасія Саган, «Міс амбіційність» – Анастасія Ганза, «Міс ніжність» – Катерина Федюшина, «Міс натхнення» – Анастасія Пацалова, «Міс артистичність» – Ольга Ляшенко, «Міс креатив» – Анастасія Красногузова, «Міс гармонійність» – Ірина Смутченко, «Топ модель» – Катерина Пекера, «Міс романтичність» – Поліна Корнілова, «Міс привабливість» – Тетяна Кучерук, «Міс експресія» – Дар’я Гайдар, «Міс скромність» – Ірина Мокрякова, «Міс елегантність» – Олена Подоляк, «Міс інтелект» – Жанна Лепська, «Міс вишуканість» – Валерія Лелюк, «Міс комунікабельність» – Дарина Лазебник, «Міс пластичність» – Катерина Сомченко, «Міс граціозність» – Тетяна Ткачук, «Міс чарівність» – Діана Тупікіна, «Міс оригінальність» – Тетяна Савчук, «Міс шарм» – Анастасія Надич.

ІІ віце-міс стала Катерина Зелінська, І віце-міс – Тетяна Рожкова, «Міс університет – 2016» стала Анастасія Клева!

Всі дівчата нагороджені стрічками, квітами та сертифікатами від профкому студентів університету.

Вітаємо всіх учасниць і бажаємо натхнення, добра та майбутніх перемог на міжнародних конкурсах краси!

5Sy18m-qyTc

7DLVoxhglHg