Тра

Наші спортивні досягнення

З жовтня до травня 2015-2016 н. р. проходили змагання XIV спортивних ігор серед студентів ВНЗ Миколаївської області з різних видів спорту: баскетболу, волейболу, бадмінтону, настільного тенісу, гирьового спорту, легкої атлетики, футзалу, шахів.

Студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського посіли почесне І місце серед вищих навчальних закладів міста.

Зокрема, І місця з настільного тенісу під керівництвом викладача М. Г. Семерджяна завоювали: С. Касько, М. Діденко, Ю. Волинчик, К. Кельбас, Є. Немченко, М. Папушой, Ю. Соломанюк; з волейболу серед жінок під керівництвом тренера-наставника викладача О. І. Вертелецького: Х. Мищенко, О. Шкура, Д. Мосінзова, А. Дурандіна, І. Козирева, Ю. Гирич, А. Снаговська, О. Шепель; із шахів під керівнитвом викладача В. В. Архипова: А. Єнгель, О. Іваненко, В. Бордовський, А. Волков, В. Соколенко.

Ми пишаємося нашими студентами та бажаємо їм подальших перемог.

НАШИ НАГРАДЫ

Прес-центр факультету фізичної культури та спорту