Тра

Перший турнір футзалу пам’яті Героя України

У цьому році Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського започатковує нову традицію – проведення щорічного футбольного турніру футзалу пам’яті Героя України, представника 79 окремої десантно-штурмової бригади С. Кривоносова.

Право підняти державний прапор України надано Чемпіонці Європи зі стрибків у воду, призеру Європейських олімпійських ігор у Баку 2015 року Д. Шелестюк та Срібному призеру Чемпіонату світу з вільної боротьби О. Жабському, представнику 79 окремої десантно-штурмової бригади, начальнику фізичної підготовки та спорту майору В. Ягодзинському, представнику полку національної гвардії України, учаснику АТО М. Ступаченку.

Поки що цей турнір проходив на рівні нашого університету, але в майбутньому планується запросити до участі команди з інших університетів міста та представників різних військових частин миколаївського гарнізону.

Участь у турнірі взяли такі команди: команда 79 окремої десантно-штурмової бригади, команда полку Національної гвардії України, команда факультету фізичної культури та спорту МНУ імені В. О. Сухомлинського, команда інституту історії, політології та права, команда кафедри військової підготовки, команда механіко-математичного факультету та команда вищого професійного технічного училища № 21.

Із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор університету В. Криленко: «У наступному році ми запросимо до участі в турнірі не тільки студентів всіх ВНЗ міста, а й представників військових частин, силових органів. Сьогодні хочу вам побажати гарної гри та перемоги!»; начальник фізичної підготовки та спорту Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади В. Яготсинський: «Дякую всім організаторам за турнір. Сергій Сергійович Кривоносов був життєрадісною людиною, він віддав власне життя, щоб зберегти своїх побратимів, щоб війна не прийшла в це місто. Тому дуже приємно, що ви пам’ятаєте про цю людину».

Війна забрала багато життів, зокрема серед випускників військової кафедри університету не повернулися 4 учасника АТО. У пам’ять про всіх оголошено загиблих хвилина мовчання.

20160519_120838

20160519_120843(0)